Ja na Facebooku

Facebook Image

Przekaż swój 1 %

ikona-Przekaż 1 Wojtkowi zamiast fiskusowi

przekaz darowizne/Donate paypal

:

 

 

 

MOJA LEWA STOPA

Zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową w bardzo ważnej dla mnie sprawie.

Jestem młodym człowiekiem poruszającym się od zawsze na wózku inwalidzkim. Urodziłem się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Pomimo mojej niepełnosprawności zdobyłem wyższe wykształcenie i przez pewien czas pracowałem. Niestety, ze względu na pogarszający się stan zdrowa, musiałem z pracy zrezygnować.

Chociaż poruszam się na wózku, to do niedawna miałem możliwość pionizowania, co dla mojego zdrowia jest bardzo istotne. Niestety, od około 6 lat, bardzo szybko postępuje deformacja lewej stopy, co uniemożliwia mi wspieranie się na niej i pionizację - grozi to jej złamaniem.

Od pewnego czasu intensywnie poszukuję możliwości wykonania operacji, która pozwoliłaby na skorygowanie tego defektu i ustabilizowanie stawu skokowego. Szukam zarówno w kraju jak i za granicą. Otrzymałem informację, że w Polsce taka operacja jest też możliwa, ale lekarze nie biorą odpowiedzialności za jej powodzenie i przywrócenie sprawności stopy. Nie mogę sobie pozwolić na takie ryzyko. Wiem, że w Niemczech taka operacja byłaby możliwa, ale jest bardzo kosztowna. Nie jestem w stanie oszacować pełnych kosztów leczenia, ponieważ składa się na nie wiele czynników: koszt samej operacji, ilość dni pobytu w szpitalu, opatrunków, opieki pielęgniarskiej, rehabilitacji, pobytu osoby towarzyszącej oraz wszelkich dodatkowych kosztów, które pojawią się w trakcie leczenia. Stan mojej stopy ulega szybko pogorszeniu, dlatego czas dla mnie jest bardzo istotny. Każda darowana złotówka zostanie wydana na operacje i rehabilitację. Podstawowy koszt samej operacji, to według wstępnych obliczeń, 10 000 euro.

Nie jestem w stanie w żaden sposób sprostać takim wydatkom. Nie potrafię też określić dokładnej potrzebnej sumy, ale wiem, że mnie przerasta. Ośmielam się więc prosić, zarówno osoby prywatne jak i firmy, o dobrowolne wpłaty darowizn. Liczy się dla mnie czas i każda wpłacona kwota. Aby uwiarygodnić moją sytuację dołączam dokumentację lekarską.

Wierzę w to, że ludzie są wspaniałomyślni i pomogą mi w realizacji mojego celu, a jest on prosty. Chciałbym, tak zwyczajnie, wygodnie usiąść na wózku, bo teraz jest to niemożliwe. Chciałbym też powrócić do aktywnego życia. Każda kwota ma znaczenie.

Darowizny proszę wpłacać na konto:

WOJCIECH PAWEŁ WÓJCIK

69 2490 1044 0000 4200 5305 9728  (Alior Sync.)

TYTUŁ PRZELEWU: DAROWIZNA NA OPERACJĘ I REHABILITACJĘ

 

Dla wpłat zagranicznych:  Swift (BIC) WBKPPLPP

 
EUR: 80 1090 2590 0000 0001 2312 3470

 

 [powr-paypal-button label="Enter a Label"]DZIĘKUJĘ 

Pin It
e-max.it: your social media marketing partner